Yenilikçi, Dijital, Kreatif Ajans
Arama motorunu yaşayan deneyimli, yetenekli ve tutkulu çalışanlardan oluşan profesyonel bir ekibiz. Dijital dünyada var olan veya dijital dünyaya ilk adımını atmak isteyen markalar için dijital çözümler üretiyoruz.
Neler Yapıyoruz?
Öncelikle markanız işini aşkla yapan uzman ekibimiz tarafından incelenir. Hedef kitle ve pazar analizi sonucunda markanızın dijital dünyadaki ihtiyaçları belirlenir.
Belirlenen stratejiler doğrultusunda SEO, Dijital PR, SEM, İçerik Pazarlama, E-Ticaret, Sosyal Medya Yönetimi ve dijital dünyadaki daha bir çok ihtiyacınız için en verimli kreatif çözümleri sunuyoruz.
Sonuç olarak markanıza özel geliştirdiğimiz dijital çözümler ile kurumsal bilinirliğinizi arttırıyoruz. Belirlenen satış hedeflerine en kısa süre içerisinde ulaşmanızı sağlıyoruz. Sizde markanızı dijital dünyaya taşımak mı istiyorsunuz? ya da Hali hazırda dijital dünyada var olan markanız için daha etkili çözümler mi arıyorsunuz? Dijital Çözüm Ortağınız olmaktan mutluluk duyarız. Bize Ulaşın

73+
Mutlu Müşteriler
7+
Yıllık Tecrübe
32+
SEO Başarılarımız
60+
Tamamlanan Projeler
Baylan Ajansın Başarı Hikayesi

Müşterilerimiz, çalışanlarımız ve diğer iş ortaklarımız ile olan ilişkilerimiz şeffaflık, karşılıklı güven ve bütünlük temeline dayanmaktadır. Müşterilerimiz ile ilişkilerimizde ki bu tutumumuz bizi başarıya götüren en büyük etkendir.

2014

Baylan Ajans Kuruluş
Dijital dünyadaki en iyi Dijital Ajans olma hedefi ve arzusu ile Baylan Ajansı kurduk.

2015

Hedefe Doğru Adım Adım
Zamanla genişleyen müşteri portföyümüz nedeniyle Baylan Ajans olarak daha büyük bir aile olduk. Bize katılan çalışma arkadaşlarımız ile yolumuza emin adımlar ile devam ettik.

2016

Yeni Ofis
Geçen yılların ardından Baylan Ajans olarak kocaman bir aile olduk. Büyüyen ekibimiz ile birlikte yeni ofisimize taşındık.

2017

Sertifikalar
Google Ads Search, Google Ads Fundamentals, Google Shopping Ads, Google Ads Display, Google Ads Mobile ve Google Ads Video sertifikaları ile Google partneri olarak reklam yönetimi konusunda gücümüze güç kattık.

2018

Sağlık Alanında Uzmanlık
Dijital Ajans olarak yola çıktığımız bu serüvende, zamanla sağlık alanında uzmanlaştık. UHM yönetimi ve yurt dışı sağlık pazarlamasında ülkenin lokomotif firmalarından biri haline geldik.

2020

Bugün
Sürekli daha iyiye prensibi ve çalışma azmi ile başarı ivmemizi yakaladık. Birçok sağlık kuruluşunun yurt dışı sağlık pazarlama sürecini, hazırladığımız etkili satış stratejileri ve alanında uzman çalışma arkadaşlarımız ile yönettik. Ülkemizde sağlık sektörüne katma değer sağlamanın haklı gururunu yaşıyoruz.
baylan ajans