Video / Fotoğrafçılık

E-ticaret, E-ihracat veya S-ticaret yapan kişiler şunu çok iyi bilir ki kaliteli fotoğraflar ve videolar rakiplerinize fark atmanızı sağlar. Ayrıca arama motorlarında ve önerilerde öne plana çıkmanızı sağlar. Ancak kaliteli videolar, fotoğraflar bulmak gerçekten zor olabiliyor. Üstelik telif sorunları da başa bela diyebiliriz.
Bin bir özenle bir web tasarım yaptırdınız ve siteniz artık faaliyete girecek ancak içerisinde yeterli kalitede fotoğraflar yok. Görselliğin ve fotoğrafın etkisi birçok kelimenin başaramadığı gücü tek başına başarmaktadır. Binlerce lira döktüğümüz sitemiz veya işimiz etkili fotoğraf olmaması yüzünden çöpe dönüşebilmektedir. Üstelik bazı web sitelere bakın çözünürlüğü düşük bir fotoğraf ile müşterileri karşılıyor ve tabi ki müşteri siteye girdiği gibi kaçıyor.
Unutulan şey ise ister e-ticaret yapın ister e-ihracat yapın ister s-ticaret yapın isterseniz de kendi web siteniz olsun kaliteli fotoğraf veya video olmadıktan sonra yaptığınızın işin bir önemi kalmıyor. Çünkü dijital medyada görsellik kalitedir, görsellik prestijdir, görsellik müşteriye güvendir yani kısaca görsellik her şeydir.

Video / Fotoğraçılık Baylan Sosyal Medya Ajansı

Video / Fotoğraflar Bize Ne Katar?

Dijital medyada insanların ilk dikkatini çeken şey yazılar olmaz. Fotoğraflar veya videolar olur. Eğer görseller müşterinin dikkatini çekebilmeyi başarmışsa müşteri ürüne girer ve detaylara ancak öyle bakar. Yapılan bir araştırmaya göre etkileyici görselliğe sahip bir ürün diğer ürünlere oranla %40 oranında daha çok satış yaptığı gözlemlenmiştir. Bu oran satış ve pazarlama için gerçekten çok ciddi bir orandır.
Kaliteli olmayan veya etkileyici olmayan görseller müşteri gözünde o firmanın kalitesini düşürüyor ve fiyatı ne kadar uygun olursa olsun o ürünü almaya tereddüt edebiliyor. Hangimiz internetten alışveriş yaparken önce yazıları okuyor ondan sonra resme bakıyor. İlk baktığımız görseller değil midir?

Video / Fotoğrafçılık ile İlgili Detaylı Bilgi Almak İçin

Referanslarımız

Neden Baylan Ajans?

Baylan ajans ürünlerinizi sosyal medyada tanıtırken, web sitenizi tasarlarken, ürünleriniz için dijital pazarlama yaparken, satışlarınızı artırmaya yardımcı olurken her daim etkileyici videolar ve fotoğraflar kullanır. Bu fotoğraf dahi başlı başına bir pazarlama stratejisi olduğunun bilincindeyiz. Bu yüzden tüm işlerimizde kaliteli fotoğraf veya videolara yer veririz.
Yılların tecrübesi bize şunu gösterdi ki kalitesiz resimlerin olduğu tüm işler müşteri tarafından reddedilen işler olmuştur. Kalite görsellikten gelirken güvende aynı şekilde görsellikten gelmektedir. Bunlarda satışların artışı veya düşüşü demektir.
Baylan ajans olarak rakiplerinizden ayrışmanızı sağlayacak, arama motorlarında ön plana çıkmanızı sağlayacak görselleri sizler için hazırlıyoruz. Bu görseller size özgü ve özel olacağı gibi başka hiçbir yerde göremezsiniz. Bu da sizin akılda kalıcılığınızı artıracaktır. Baylan ajans işini şansa bırakmayı sevmeyen ve müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için geniş video ve fotoğraf arşivi oluşturmuş, her ihtiyaca yönelik etkileyici içeriklere sahibiz. Fotoğraf ve video elimizde yoksa dahi üretimini yapar yine de rakiplerinizden ayrıştıracak benzersiz fotoğrafınızı tarafınıza teslim ederiz.